جزئیات طرح زوج و فرد چهارشنبه 25 بهمن 96

 

  طرح زوج و فرد از در منزل تا ساعت 24 تمدید شد

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ کارگروه هماهنگی شرایط ویژه آلودگی هوای استان تهران به‌دلیل استمرار آلودگی هوا و تداوم آن در روزهای آتی، مصوباتی را برای کاهش آلاینده‌ها و بهبود وضعیت آلودگی در نظر گرفت که مهمترین آن تعطیلی مدارس و اجرای طرح زوج و فرد از در منازل است.

 اجرای طرح زوج‌وفرد از در منازل در روز چهارشنبه، ممنوعیت فروش طرح ترافیک تا پایان هفته، توقف فعالیتهای عمرانی و فعالیت کارخانه‌های آلاینده‌ساز و تردد کامیونها به‌جز کامیونهای حامل زباله و سوخت در سطح شهر تا چهارشنبه، لغو همه مسابقات ورزشی، توصیه به اصناف برای تعطیلی صنف خود دو ساعت زودتر و همکاری مدیران در موافقت با مرخصی بانوان و مادران شاغل در روز  سه‌شنبه از دیگر مصوبات این جلسه بود.

بر اساس تازه‌ترین تمهیدات اندیشیده شده از سوی مسئولان ذیربط، طرح زوج و فرد از در منازل امشب سه‌شنبه تا ساعت 24 اجرایی می‌شود.

گفتنی  است، بنابر تمهیدات اندیشیده‌ شده از سوی مسئولان، اگر شاخص عددی ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون بین 50 تا 100 باشند شرایط کیفیت هوا سالم است و شرایط ناسالم برای گروههای حساس نیز به میانگین عددی 100 تا 150 تعلق می‌گیرد اما اگر اعداد از 150 تا 200 قرار گیرند به این شرایط کیفیت هوا وضعیت قرمز یا شرایط اضطرار گفته می‌شود و کیفیت هوا در این میانگین برای همه افراد ناسالم خواهد بود.

 

 


pprogram شرایط ,کیفیت ,آلودگی ,منازل ,شرایط کیفیت منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

عکس کده - سایت تفریحی سرگرمی دارو های گیاهی بازیهای سونی یک فروشگاه اینترنتی موسسه مردم نهاد پویندگان شهر ایده آل درباره ى علم و فرهنگ آنلاین تعبیر تیوب | بزرگترین سایت تعبیر خواب آدخت دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.