دانلود آهنگ جدید امیر عباس گلاب به نام بازم رفت

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای امیر عباس گلاب به نام بازم رفت

ترانه سرا: علی بحرینی / ملودی: امیرعباس گلاب

تنظیم، میکس و مستر: مهیار رضوان

[دانلود با کیفیت 128 با حجم 3.1 مگابایت] [دانلود با کیفیت 320 با حجم 7.4 مگابایت]

بازم با حرفات خودم یادم رفت

چه روزایی رو هدر دادم رفت

چقدر غصه خوردم که تو شاد باشی یادته یادته

بازم من که دنیام با حرفات بهم ریخت

با هر جمله ای که تو گفتی دلم ریخت

اسیرت شدم تا تو آزاد باشی یادته یادته

حالم خرابه با خاطره هاتم بدم

شاید که از این به بعد به هر کاری دست زدم

من هنوزم به یادت میوفتم ولی

به خودم قول شرف دادم ادامت ندم

این دفعه کل ماجرامونو عوض میکنم

به بیخیالا بگو صبر کنن منم اومدم

لالالای لالالالای لای لالالای لالالالای

بازم من که چشماتو دیدم دلم رفت

دوست دارماتو شنیدم دلم رفت

تو هی رفتی هی اومدی باز دوباره یادته یادته

بازم یه روزی دلت بی خبر رفت

چه راحت نگاهت بازم سمت در رفت

بهت گفتم این رفتن اومد نداره یادته یادته

من هنوزم به یادت میوفتم ولی

به خودم قول شرف دادم ادامت ندم

این دفعه کل ماجرامونو عوض میکنم

به بیخیالا بگو صبر کنن منم اومدم

لالالای لالالالای لای لالالای لالالالای

بازم رفت,امیر عباس گلاب,بازم رفت امیر عباس گلاب,آهنگ های امیر عباس گلاب,دانلود اهنگ بازم رفت,دانلود اهنگ بازم رفت برای وبلاگ,موزیک ویدئو آهنگ بازم رفت,لینک دانلود مستقیم بازم رفت,دانلود اهنگ جدید امیر عباس گلاب,کد اهنگ بازم رفت برای وبلاگ,کد پیشوازآهنگ بازم رفت,کد آوای انتظار آهنگ بازم رفت,متن آهنگ بازم رفت از امیر عباس گلاب,دانلود آهنگ جدید امیر عباس گلاب با نام بازم رفت,دانلود آلبوم امیر عباس گلاب با نام بازم رفت,

دانلود آهنگ امیرعباس گلاب به نام بازم رفت - دانلود آهنگ جدید nex1music.ir/آهنگ-امیرعباس-گلاب-بازم-رفت/ دانلود موزیک - دانلود آهنگ جدید امیرعباس گلاب - بازم رفت Download New Music Amirabbas Golab - Bazam. دانلود آهنگ جدید امیر عباس گلاب بنام بازم رفت - پاپ موزیک pop-music.ir/آهنگ-جدید-امیر-عباس-گلاب-بنام-بازم-رفت ۴ ساعت پیش - دانلود آهنگ جدید امیر عباس گلاب بنام بازم رفت با بالاترین کیفیت متن آهنگ Download New Music Amir Abbas Golab - Bazam Raft برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب … امیر عباس گلاب به نام بازم رفت - دانلود آهنگ جدید امیر . - . www.jenabmusic.com/70509/music-bazam-raft.html ۶ ساعت پیش - دانلود آهنگ جدید امیر عباس گلاب به نام بازم رفت با لینک مستقیم دانلود موزیک جدید و بسیار زیبای امیر عباس گلاب به نام بازم رفت با کیفیت بالا Download The New "AmirAbbas Golab" Song "Bazam Raft" از جناب موزیک با دو کیفیت 320 ، 128. دانلود آهنگ جدید امیر عباس گلاب بازم رفت با متن و بهترین . upmusic.ir/دانلود-آهنگ-جدید-امیر-عباس-گلاب-بازم-رف/ دانلود آهنگ جدید امیر عباس گلاب بازم رفت همین حالا دانلود کنید و گوش دهید به آهنگ زیبای امیر عباس گلاب بنام بازم رفت با لینک مستقیم. دانلود آهنگ جدید امیرعباس گلاب با نام بازم رفت - نکست وان next1.ir/دانلود-آهنگ-جدید-امیرعباس-گلاب-با-نام-7/ متن آهنگ بازم رفت از امیرعباس گلاب : ♫ ♫ نکست وان ♫ ♫. بازم با حرفات خودم یادم رفت چه روزایی رو هدر دادم رفت. چقد غصه خوردم که تو شاد باشی یادته یادته … بازم من که دنیام با حرفات بهم ریخت با هر جمله ای که تو گفتی دلم ریخت. اسیرت شدم تا تو آزاد باشی یادته یادته … حالم خرابه با خاطره هاهم بدم شاید که از این به بعد به هر کاری دست . دانلود آهنگ امیر عباس گلاب به نام بازم رفت - رز موزیک rozmusic.com/امیر-عباس-گلاب-بازم-رفت.html دانلود آهنگ جدید امیر عباس گلاب به نام بازم رفت Download New Music Amir Abbas Golab - Bazam Raft. دانلود آهنگ جدید امیرعباس گلاب با نام بازم رفت naslemusic.com/دانلود-آهنگ-جدید-امیرعباس-گلاب-بازم.html دانلود آهنگ امیرعباس گلاب به نام بازم رفت با بالاترین کیفیت Download New Music By AmirAbbas Golab Called Bazam Raft ترانه: علی بحرینی ؛ آهنگسازی: امیرعباس گلاب ؛ تنظیم, میکس و مستر: مهیار رضوان اولین پخش اینترنتی, بزودی از همین صفحه. (هم اکنون میتوانید در ادامه تیزر این آهنگ را. دانلود آهنگ جدید امیر عباس گلاب بازم رفت کیفیت 320 و 128 . nex1.ir/امیر-عباس-گلاب-بازم-رفت-377/ ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - دانلود آهنگ امیر عباس گلاب بنام بازم رفت. دانلود با کیفیت 128 - دمو · عضویت در کانال تلگرام. لیست آهنگ های این خواننده. معرفی کانال نکس وان بدون داشتن تبلیغات دانلود آهنگ جدید و آهنگ های خاطره انگیز با زبان ها و لجهه های مختلف در کانال نکس وان عضو شوید و لذت ببرید. نظر شما در باره این آهنگ چیست ؟ دانلود آهنگ امیرعباس گلاب - بازم رفت | به موزیک https://behmusic.com › امیرعباس گلاب ۶ ساعت پیش - امیرعباس گلاب بازم رفت دانلود آهنگ جدید امیرعباس گلاب به نام بازم رفت دانلود آهنگ بازم رفت امیرعباس گلاب همراه با لینک مستقیم , Download New Music AmirAbbas Golab Bazam Raft , متن اهنگ امیرعباس گلاب بازم رفت با کیفیت 320 و 128 رایگان. دانلود آهنگ جدید امیر عباس گلاب بازم رفت با متن و کیفیت . blogmusic.ir/2814امیر-عباس-گلاب-بازم-رفت/ امیر عباس گلاب بازم رفت , دانلود آهنگ جدید هنرمند امیر عباس گلاب به نام بازم رفت با کیفیت عالی mp3 320 در سایت بلاگ موزیک متن آهنگ و پخش آنلاین.

pprogram بازم ,گلاب ,آهنگ ,دانلود ,عباس ,امیر ,دانلود آهنگ ,عباس گلاب ,امیر عباس ,آهنگ جدید ,امیرعباس گلاب ,باشی یادته یادته ,abbas golab bazam ,لینک مستقیم دانلو منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تور مشهدگردی گروه چت بچه های مشهد,لینک گروه های تلگرام مشهدی مرجع رام و فایل فلش های 4 فایل و فول فلش های اورجینال سامسونگ خاطرات رضا کینه توزی و دیگر هیچ ... roseinternational کم حرفِ پرفکر تبلیغات - مقالات معماری - دانشجویی ماه مطلب - مطالب گوناگون